Niečo o mne

V posledných rokoch som sa postupne začala zaujímať o zdravšie potraviny a zaraďovať ich do nášho rodinného jedálnička. A pri jednom surfovaní po internete a hľadaní nových inšpirácií vo svete zdravej výživy som natrafila na vankúše plnené špaldovými a pohánkovými šupkami. Okamžite ma to oslovilo pretože celozrnnú špaldovú múku už dosť dlho používam na miesto bielej múky a už by som ju ne vymenila ani za nič. A preto keď som zistila, že sa špaldovými šupkami plnia vankúše hneď som si jeden aj kúpila, že ho vyskúšam. Potvrdil všetky moje očakávania ,,takýto vankúš,, je totiž úplný iný, ako klasické vankúše. Som sním veľmi spokojná má veľmi dobré podporné vlastnosti, veľmi jemne a príjemne šelestí a vonia po slame. A tak som sa po krátkych úvahách rozhodla, že kúpim nejaký materiál a ušijem niekoľko vankúšov pre mojich známych aby som zistila aké budú ich reakcie. Na moje prekvapenie boli veľmi pozitívne.

V tedy som sa rozhodla, že si otvorím tento internetový obchod zo Zdravými vankúšmi. Spočiatku len špaldovými a po veľkom záujme o tieto vankúše som neskôr ponuku rozšírila aj o pohánkové vankúše. Keďže som sa v minulosti venovala šitiu, bola to skvelá príležitosť ako rozšíriť môj záujem o zdravú výživu a spojiť to s mojou záľubou. Dúfam, že vás moje vankúše oslovia. Dávam si záležať na tom aby boli vankúše kvalitné.  Po stránke kvalitného ušitia, zloženia materiálu z ktorého sú ušité a taktiež výplne vankúšov ktorá je z biologicky vypestovaných špaldových a pohánkových zŕn na Slovensku a v Čechách.

Príjemné šušťanie suchej pohánky vás ľahko ukolíše k spánku  a preto sa pohánkové vankúše odporúčajú nie len pre veľkých ale aj pre tých úplne malinkých nespavcov. Svoj sortiment budem rozširovať alebo obmieňať k vašej spokojnosti. Ak máte nejakú špeciálnu požiadavku na vankúš ktorý v ponuke nie je pokojne ma kontaktujte a vašu požiadavku zrealizujeme. 

Prajem vám príjemný nákup.

Partnerské stránky:

 

www.zdravevankuse.eu

 

www.allek.sk

 

Ak si objednáte v oboch e-shopoch naraz objednávky Vám prídu v jednom balíku s jedným poštovným.

Niečo o vankúšoch

Už po stáročia si na ďalekom východe uchovávali tajomstvo účinnej regenerácie počas spánku. Toto tajomstvo spočíva v spojení myšlienok starovekého sveta s tvrdou prácou roľníkov.

Účinná regenerácia je v terapeutickej povahe vankúšov.

Tieto vankúše sú ručne vyrábané a plnené BIO pohánkovými a špaldovými šupkami.

V zimných mesiacoch ich môžeme zohriať na radiatore, alebo kachľovej peci dlho si udržujú naakumulované teplo.

V letných mesiacoch zase schladiť v chladničke, dlho pôsobia ako studený obklad. 

Účinne pôsobia, proti bolestiam hlavy, chrbta, ramien a zátylku, proti zablokovaniu krčnej chrbtice alebo migrénam a nespavosti. Tlmia chrápanie, ochorenia čelových dutín a pomáhajú zmierňovať astmatické záchvaty. Pohánkové a špaldové vankúše sú ideálne aj pre dlhododo ležiacich ľudí. Pomáhajú nie len pri terapii, ale aj uvoľneniu šije, pliec, krčnej chrbtice a krížov.