Zvonkohra zvýši vašu obľúbenosť

Všetky články sú čerpané z knihy LILLIAN TOO
 
O používaní zvonkohry ako harmonizujúceho prostriedku existujú protirečivé názory. Na niekoľkých mojich seminároch účastníci namietali, že zvonkohra zavesená v dome môže priťahovať blúdivých duchov, ktorý potom narúšajú energiu domu. Rozhodne vyhlasujem, že zvonkohra je vynikajúcim povznášajúcim a pozitívnym nástrojom a vôbec nepriťahuje nijakých ,,duchov,,. Ja mám zvonkohru zavesenú doma už vyše dvadsať rokov a priniesla mi iba pohodu a šťastie. V záujme vytvorenia pozitívnej energie pomocou zvonkohry však treba zvážiť nasledujúce tri momenty.
 
  • Zvonkohra z dreva, keramiky alebo kovu? Materiál z ktorého je zvonkohra vyrobená, môže posilniť alebo oslabiť živel v ,,kúte,, kde je zavesená. Preto si treba vybrať správne. Na posilnenie energie v určitom kúte zvoľte zvonkohru z takého materiálu, aký živel dominuje tomuto kútu. To znamená, že kovová zvonkohra je najvhodnejšia do do západného a severozápadného a severného kúta. Keramická zvonkohra sa hodí do juhozápadného a severovýchodného kúta, ako aj do stredu. Drevená zvonkohra vyhovuje východnému, juhovýchodnému a južnému kútu.
  • Chcete pomocou zvonkohry potlačiť nepriazeň niektorého ,,smoliarskeho,, kúta či štruktúry, alebo ňou posilniť a povzniesť energiu? Ak ju používate na ,,uzemnenie,, negatívneho vplyvu zapríčineného priebojnou štruktúrou alebo otráveným šípom, mali byste mať kovovú zvonkohru z piatich rúrok. 
  • Na pokon ide o o to, koľko prvkou by mala mať zvonkohra. Hovorí sa, že na podguráženie šťastia ich treba šesť až osem. Päť prvkov slúži na potlačenie nepriaznivých vplyvov. 
Keď chcete zvýšiť svoju spoločenskú obľúbenosť, zaveste do obývačky zvonkohru z krištáľu alebo keramiky s dvoma alebo deviatimi prvkami. Takýto prostriedok je najlepšie začleniť do spoločenských priestorov domu. Neskúšajte ho v spálni alebo pracovni či študovni. Keď chcete upútať vplyvných ľudí, zvoľte si kovovú zvonkohru zo šiestich alebo ôsmich prvkov a zaveste ju v severozápadnej časti obývacej izby.
 
Zvonkohra dokáže potlačiť nepriazeň alebo oživiť rôzne zóny príbytku. Zvonkohra z piatich rúrok je vynikajúca na odrazenie otráveného šípu.