Zintenzívnite svoj spoločenský život

Všetky články sú čerpané z knihy LILLIAN TOO
 
Najlepší spôsob ako zaktivizovať spoločenský život, je zavesiť do juhozápadného kúta domu jasné svetlo, ktoré zosilňuje energiu jang. Môžete to docieliť viacerími spôsobmi. Najlepšie je osvetliť juhozápadnú časť záhrady silnou lampou. Svetlo vedľa domu na vašom pozemku pritiahne materskú energiu juhozápadu do blískosti domu.
 

Ziarivé svetlo ako talizman

 
Ja som aktivizovala tento aspekt svojej šťasteny troma guľatými svietidlami zavesenými na stĺpiku asi jeden a pol metra nad zemou. Je to lepšie ako osvetlenie z dola. Okrem toho som dbala na to, aby držiak lampy bol dutý, pretože dutinou môže stúpať zo sila zeme. Keďže juhozápad je podľa piatich živlov miestom veľkej zeme vytvára to vynikajúcu energiu.
 
Ak v záhrade nemáte juhozápadnú časť alebo žijete v byte, nainštalujte si podobné svetlo na juhozápadný balkón či terasu. Rovnako môžu postupovať aj majitelia na streche záhrady na streche domu. Namiesto troch lámp môžete použiť dve, pretože číslo dva sa spája s juhozápadom. 
 
Ak žijete v malom byte s obývačkou a spálňou, v tom prípade posilnite obývaciu izbu. Podľa kompasu určte juhozápadný kút domu. Juhozápadný kút je ten, ktorý je na kompase označený ako juhozápad. Tento kút nezávisí od umiestnenenia vchodových dverí.
Do tohto kúta umiestnite obyčajnú lampu. Červenou, žiarivo žltou alebo oranžovou posilníte symboliku energie jang. Lampa by nemala byť taká veľká, aby dominovala v izbe, ale nesmie byť ani príliž malá. Môžete ju postaviť aj na stôl alebo zavesiť na stenu. Čokoľvek urobíte, svetlo musí byť aspoň meter a pól nad podlahou. Ja som v každej spoločne využívanej miestnosti zavesila krištáľový luster. Neskúšajte to však v spálni!
 
Ak chcte viesť čulejší spoločenský život, mali by ste osvetliť juhozápadný kút svojho domu, v tomto prípade