Zaveste luster na juhozápad

Čerpané z knihy LILLIEN TOO
 
Som veľkou milovníčkou lustrov a štedro ich využívam na posilnenie rôznych typov šťasteny vo vlastnom dome. Jeden malý luster som zavesila pred vchodové dvere, aby prilákal dobré sily a trocha väčší som dala do vstupnej haly za hlavné dvere, aby zvábebé sily vstúpili do môjho domu. Jeden veľký luster som umiestnila nad jedálenský stôl ako symbol energie jang, čo je dobré pre jedlo na stole.
 

Vytvorte harmóniu v dome

Luster sa najlepšie uplatní na juhozápade domu, kde kombinácia ohňa a zeme prináša šťastie v láske každému, kto v ňom býva. Manželia budú oveľa spokojnejší jeden s druhým, zatiaľ čo mladší členovia rodiny nebudú mať núdzu o priateľov či priateľky.
Luster visiaci na juhozápade vynikajúco aktivuje šťastie vo vzťahoch. Vďaka nemu bude každý obyvateľ domu obľúbený medzi priateľmi i v rodine a v celom príbytku bude panovať väčšia harmónia, čo zmenší nezhody medzi manželmi a rivalitu medzi súrodencami. Skúste zavesiť luster radšej na juhozápad domu než na juhozápad jednej izby.
 
Luster s množstvom visiacich priezračných sklíčok je zdrojom energie jang. Keď ho zavesíte do haly, priláka do domu pozitívnu energiu. Luster umiestnený na juhozápade domu prinesie šťastie vo vzťahoch.