Privolávanie lásky pomocou kryštálov

Praktiky feng šuej využívajú aj okrem iného aj silu kryštálov. Prírodné kryštáli sú účinné najmä pri posilňovaní juhozápadného kúta v spálni alebo v obývačke. Kryštáli patria k najlepším symbolom matky zeme a juhozápad je kút veľkej zeme. Tento kút vládne aj šťastiu v láske, romantike a rodinnému šťastiu. Kryštál sa dá aplikovať na na každého bez ohľadu na jeho číslo kua. Ak aktivujete juhozápadný kút svojej spálne, vnesie to väčšiu harmóniu a šťastie do do všetkých vzťahov s milovanými osobami. Ak to urobíte v obývačke z toho mať úžitok každý člen domácnosti. Skôr ako kryštál niekde umiestinite, dôkladne ho umyte, aby sa očistil od všetkých negatívnych energií, ktoré absorboval. Na sedem dní a sedem nocí ho namočte do vody s rospustenou morskou soľou.
 

Kryštáli v dome

 
Hrsť prírodných kryštálov kremeňa je mimoriadne vhodná na aktivovanie energie zeme v juhozápadnom kúte. Do vášho života by potom mala vstúpiť láska. 
Aj umelé kryštály sa dajú použiť a ich účinok sa prejaví najmä vtedy, keď ich položíte na slnečný parapet. Zachytia slnečné lúče a premenia ju na energiu jang. Je to veľmi dobrý spôsob využitia kryštálov.
 
Kryštál môžete zavesiť pred okno, kde bude zachytávať slnečné lúče, vytvárať nádherný dúhový vzor a prinášať dobrú enegiu jang. Prospešná môže byť aj zvonkohra.