Pozor na čisto mužské/ženské energie

Všetky články sú čerpané z knihy LIIAN TOO
 
Ak si chcete nájsť partnera, vydať sa či oženiť, prežiť šťastie v láske a rodinnom živote, ak skutočne nechcete byť sám/sama, musíte obísť svoj príbytok a popozerať sa, či tam skutočne nie je nič, čo symbolizuje jeden rod. Ak ste žena, pozrite sa, či na obrázkoch, ktoré máte, nie sú len ženy. Keď si na steny zavesíte obrázky samých žien, je málo pravdepodobné, že takýto dom pritiahne ,,mužskú energiu,,. Takáto situácia vôbec nie je taká nemožná, ako sa zdá. 
Mám dosť slobodných priateliek a zistila som, že na stenách majú zavesené krásne obrázky samých žien. Moje priateľky nie sú homosexuálne orientované, sú to skrátka milovníčky umenia a pri vystavovaní umeleckých diel celkom zabudli na rovnováhu.
 
Priateľ Robert mal rovnaký problém. Tento veľmi pekný ikonoklasický Angličan, starý mládenec, žil sám v ohromnom byte v Honkongu. Na jednom z večierkov uňho som si všimla, že v byte sú samé stereotypné ,,mužské,, dekorácie. Na stenách viseli fotografie kriketových hviezd a maľby námorných hrdinov. Všade boli sochy mužov a busty mŕtvych básnikov. Nebolo tam nič, čo by naznačovalo niečo ženské. Jeho byt bol nepochybne celý príliž ,,jang,,. Keď sa mi zdôveril, že nemá šťastie so ženami, povedala som mu o nedostatku ženskej energie v jeho byte. Robert to zmenil - pridal dva prekrásne obrazy ženských postáv. V zniknutá rovnováha energií viedla k šťastnému koncu - manželstvu Roberta a Natatie. 
 
 
 
Nemáte šťastie v láske? Ak ste slobodný/á vyváženosť výtvarných diel s motívom mužského a ženského tela v obytných priestoroch vám môže dodať odvahu na nadviazanie vzťahu.