Nabite energiou svoje kúty lásky

 
Okrem nasledujúcich základných tipov týkajúcich sa lásky a zaľúbenosti môžete dobiť energiou aj svoj smer a miesto lásky. V tejto ,,tabuľke,, si overte svoj smer lásky. Potom sa pokúste vytvoriť aspoň tri z nasledujúcich situácií vo svojom osobnom priestore. Nikdy sa nedá zoradiť všetko tak, aby to sedelo vášmu osobnému smeru, ale keď dosiahnete 60 až 70%, feng šuej bude pracovať vo váš prospech.
 
  • Spite s hlavou vo svojom smere lásky.
  • Zariaďte si spálňu v kúte ktorý zodpovedá vášmu smeru lásky.
  • Dbajte na to, aby sa toaleta nenachádzala vo vašom kúte lásky.
  • Dvere vašej spálne by mali byť otočené vaším smerom lásky.
  • Presvedčte sa, či nechýba váš kút lásky.

                     Kôli zlebšeniu ľúbostného života 

                dobite energiou svoj kút lásky v spálni.

 

Smer lásky - juh

Do južného kúta spálne zaveste silné svetlo. Potom do severozápadného kúta položte malé červené svetlo a na severovýchod zaveste zvonkohru.
 

Smer lásky - juhovýchod

Do juhovýchodného kúta spálne dajte malé červené svetlo. Potom zaveste zvonkohru na severovýchod a ďalšie červené svetlo dajte na severozápad.
 

Smer lásky - východ

Na východ umiestnite melé červené svetlo. Potom západný kút spálne ozdobte niečím červeným a juhozápad ničím čiernym.
 

Smer lásky - severozápad

Na severozápad spálne zaveste obrázok v striebornom ráme. Potom východ a juhovýchod vyzdobte v metalických alebo sivých farbách.
 

Smer lásky - juhozápad

Do juhozápadného kúta spálne umiestnite červené svetlo alebo kryštály. Krištály dajte aj do severného kúta a východ vyzdobte v metalických farbách.
 

Smer lásky - severovýchod

Červené svetlo alebo kryštály umiestnite na severovýchod spálne a východ a juhovýchod ozdobte v metalických alebo sivých farbách.
 

Smer lásky - západ 

Zadovážte si na posteľ prikrývku v zlatom alebo striebornom tóne a na západnú stenu spálne zaveste obrázok v striebornom ráme. Potom do severného kúta položte kryštály.
 

Smer lásky - sever

V severnej časti spálne vystavte niečo malé a čierne. Potom západ a juhozápad vyzdobte v metalických alebo sivých tónoch.