Bude ruka v rukáve

 
Ak sa váš partner nemá k tomu, aby vás požiadal o ruku, alebo vám aspoň dal najavo ako si vás cení, potom by ste kryštál v juhozápadnom kúte lásky mali ešte posilniť inštaláciou veľmi silného svetla. Najlepší ,,dodávateľ energie,, na tento účel je krištáľový luster zavesený v juhozápadnom kúte spálne, ale pomôže aj akékoľvek jasné svetlo zažaté každú noc aspoň na tri hodiny. S intenzitou svetla to však netreba preháňať halogénové a bodové svietidlá sú príliž ostré a nepatria medzi dobré prostriedky.
 

Chráňte si svoj juhozápad

Niekedy vznikne problém preto, že v juhozápadnom kúte domu je umiestnená toaleta. Videla som som mnoho podobných prípadov, napríklad dcéry mojich priateľov mali problémy s vydajom aj keď o nápadníkov nebola núdza. Ak je toaleta v juhozápadnom kúte a marí šance na vydaj navrhujem urobiť z nej sklad. Ak toto riešenie nie je možné, skúste zavesiť zvonkohru z piatich drevených rúrok natretých na čierno alebo hnedo, aby potlačila zlú energiu vytvorenú toaletou. Toaletu môžete ,,zneviditeľniť,, aj tak, ze na celé dvere namontujete veľké zrkadlo.
 
Keď chcete, aby vás požiadal váš partner o ruku, skúste posilniť juhozápadný kút spálne kryštálom s jasným svetlom.
 
Šance na sobáš môžete aktivovať aj symbolom dvojitého šťastia, namaľovaným na kameňoch v juhozápadnom kúte záhrady.

 

Znásobte vyhliadky na sobáš

 
Ľudia zrelí na uzavretie manželstva môžu aktivovať svoje šťastie aj tak, že umiestnia niekoľko veľkých zaoblených kameňov v juhozápadnej časti záhrady. Na skalu namaľujte červenou farbou symbol dvojitého šťastia alebo okolo nej omotajte červenú stužku alebo šnúrku, aby ste aktivovali sily v nej ukryté.
 
Všetky články sú čerpané z knihy LILLIAN TOO