Zaveste si mince alebo zvončeky na kľučky dverí

 
Tieto veci patria medzi favoritov a slúžia na prilákanie peňazí do domu. Výsledný efekt je taký, že z toho profituje každý kto žije v danom dome. Zaveste na kľučky hlavných vchodových dverí tri čínske mince (so štvorcovou dierkou v strede) zviazané červenou stužkou, ktorá aktivuje šťastie symbolizované mincami. Mince zaveste na dvere z vnútra, aby peniaze zostali v dome.
Ďalší trik je malý zvonček zavesený na kľučke dverí, ale pre zmenu z vonka. Z vonček totiž účinkuje inak ako mince. Jeho zvuk má prilákať šťastenu do domu, kým mince predstavujú bohatstvo ktoré už do domu prišlo.
S mincami to však netreba preháňať a rozvešať ich na každé dvere v dome. Keď preženiete určité odporúčania, účinok sa často môže zmeniť z pozitívneho na nagatívny. Nikdy nezabudnite, že feng šuej o rovnováhe. preto tento trik obmedzte na vchodové dvere.
 

Zamerajte sa na vchodové dvere

 
Nikdy by ste nemali zavesiť mince alebo posilňujúci symbol na zadné dvere domu. Zadné dvere podľa učenia feng šuej predstavujú cestu, ktorá vedie preč od vás. Takže sa treba sústrediť na hlavné vchodové dvere. 
Účinkuje to hlavne vtedy, keď sú vchodové dvere situované na západnej alebo severozápadnej strane domu. Je to preto, lebo mince i zvonček symbolizujú kov, čiže živel ktorý vládne týmto dvom smerom.